Top

FIND US!
COUNTDOWN TIMER

weeks
0
0
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

ZAPRASZAMY DO REJESTRACJI I UCZESTNICTWA!


2018-02-24
Ruszyły zapisy na jedyną w Polsce imprezę triathlonową indoor'owo - outdoor'ową... Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!
 
Zawody odbędą się 29 kwietnia 2018 roku na terenie Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku.  

Pierwsza część wyścigu, mierząca 600 m, realizowana będzie na pływalni sportowej, gdzie starty odbędą się w seriach po 12 osób (dwie osoby na torze - start z wody). Bezpośrednio po pływaniu nastąpi przejście do strefy zmian, umiejscowionej na bosiku do rugby. Wyścig kolarski poprowadzi przez malownicze trasy Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Każdy zawodnik będzie miał do pokonania 15 kilometrów na rowerze MTB. Ostatni, 3 – kilometrowy etap biegowy, rozegra się na stadionie lekkoatletycznym.

Impreza skierowana jest zarówno do początkujących adeptów triathlonu jak i zaawansowanych zawodników. Komfortowe warunki pierwszej części wyścigu pomagają przełamać wszelkie opory do uczestnictwa w zawodach triathlonowych. Drugi etap rozgrywany jest na rowerach MTB czyli rowerach "górskich". Dopuszczane są również rowery do jazdy rekreacyjnej. Finał rywalizacji odbywa się na stadionie lekkoatletycznym, gdzie do pokonania jest tylko siedem okrążeń. Tym samym nie ma się czego bać, wystarczy zdecydować się na udział :)

Pozdrawiamy!

Organizatorzy
Copyright 2012 © Sport-evo
Projekt: Agata, Ewelina, Ania