Top

FIND US!
COUNTDOWN TIMER

weeks
0
0
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Listy startowe!


2017-04-29
Drodzy Zawodnicy, poniżej dokładny podział na poszczególne serie.
Seria 1 – 08:00




1
F3Team
2
Gimnazjum Gedanensis
3
Razem można wszystko/sportevo
4
Rowerowe Kaszuby
5
Blue Media Team
6
Paula Borzyszkowska-Tekieli
7
Tomasz Łopaciński
8
Łukasz Łukaszewski
9
Jarosław Boryna
10
Wojciech Portee
11
Piotr Zlotowski
12
Dariusz Drapella




Seria 2 – 08:30




13
Radosław Jokiel
14
Sylwester Pięta
15
Dariusz Prud
16
Tomasz Socha
17
Łukasz Ozorowski
18
Mateusz Witkowski
19
Krzysztof Byzdra
20
Aleksandra Kaczmarek-Byzdra
21
Zbigniew Wulczyński
22
Mariusz Jankowski
23
Anna Jezierska
24
Sławomir Jezierski




Seria 3 – 09:00




25
Peter Horsten
26
Katarzyna Szemro
27
Andrzej Stawicki
28
Krzysztof Stasiak
29
Michał Dzioba
30
Krzysztof Bednarek
31
Tomasz Rychlewski
32
Adrian Rychlewski
33
Mikołaj Wiśniewski
34
Tomasz Dudziński
35
Marcin Kokoszczyński
36
Agnieszka Kokoszczyńska




Seria 4 – 09:30




37
Żaneta Żynda
38
Anna Będziak
39
Anna Kujawińska
40
Magdalena Arent
41
Joanna Wiśniewska
42
Kornelia Baranowska
43
Aneta Konkel
44
Bogumiła Trojanowska
45
Dorota Herzog
46
Anna Jelnicka
47
Aneta Boris
48
Piotr Kornacki




Seria 5 – 10:00




49
Robert Kujawiński
50
Bartosz Banach
51
Łukasz Kolasa
52
Sławomir Lembicz
53
Sławek Szymków
54
Jakub Gebhardt
55
Michał Czapiński
56
Paweł Czajkowski
57
Karol Gwizdała
58
Dorian Horsten
59
Dominik Glebow
60
Paweł Frączek




Seria 6 – 10:30




61
Kamil Kamać
62
Andrzej Nosidlak
63
Beata Drewienkowska
64
Mariusz Burdyn
65
Andrzej Sadowski
66
Arkadiusz Podhorodecki
67
Jacek Skórski
68
Paweł Makowski
69
Dominik Tekieli
70
Mikołaj Bluj
71
Paweł Szymaniewski
72
Damian Dobosik




Seria 7 – 11:00




73
Alicja Bober
74
Izabela Jasiulewicz
75
Piotr Pichlak
76
Monika Ożarowska
77
Bartek Piernicki
78
Michał Macur
79
Damian Gruszecki
80
Anna Welenc
81
Mateusz Redynk
82
Michał Felon
83
Wojciech Kikolski
84
Bartosz Krasiński




Seria 8 – 11:30




85
Michał Tomaszewski
86
Marcin Nowakowski
87
Mikołaj Polak
88
Jarosław Sawiński
89
Daniel Stasiewicz
90
Krzysztof Swietliński
91
Mariusz Dołęga
92
Monika Flis
93
Katarzyna Kujawa
94
Aleksandra Różalska
95
Wiesia Stachańczyk
96
Ewa Piotrowicz




Seria 9 – 12:00




97
Magdalena Czajkowska
98
Dariusz Bruski
99
Marek Drawc
100
Mieczysław Drawc
Copyright 2012 © Sport-evo
Projekt: Agata, Ewelina, Ania